Alpha-Beta

Strateji Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 110 MB
  • Version 1.2
  • Dil Türkçe
  • Firma Crater Co
Alpha-Beta movil oyunu ile düşmanlarınıza alfabe ordunuzla saldıracaksınız.

Alpha-Beta diğer strateji oyunların biraz farklı bir mobil oyun. Neden diyecek olursanız? Harfler ve cahil canavarların kıyasıya girdikleri mücadelede başarılı olmaya çalışacaksınız. Alpha-Beta mobil oyununu IOS işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücretsiz bir şekilde oynamaya başlayabilirsiniz. 

Oyun içi öğelerde de her hangi bir ücret talebi bulunmamaktadır. Yani gönül rahatlığı ile oyunu mobil cihazınıza indirebilirsiniz. Keyif alarak oynayacağınız Alpha-Beta strateji oyunu ile cahil canavarlara karşı büyük bir mücadele vereceksiniz. Onlara karşı zekanızı kullanacaksınız. Korkunç düşmanlarını Alfabe sürüsü ile yenmeye çalışacaksınız. Zafer alfabe ordusu ile sizin olacak. 

Güçlü kahramanlarla kendi sürülerini yarat. Sözlükteki tüm alfabeleri toplayın ve özel bir karakterle tanışarak gücünüzü daha da ikiye katlayın. Hapishanede yer alan diğer alfabeleri kurtarın ve büyük sürüleri yönetin. Bu basit, bağımlılık yapan bir arcade ve aksiyon oyunu.nda sizde yerinizi alın ve küçüklü büyüklü cahil canavarları yenmenin tadını çıkartın. 

Alpha-Beta indir